X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
جمعه 7 اسفند‌ماه سال 1388
در بهشت زندگی می کنید و کفران نعمت ...؟؟!! در مذمت اور یونی!

سلام بر بندگان خدایان یکتا !!!


اری صاعقه نشانه ایست از نشانه های خدای اگر پول بدهید و به حق خود نیاندیشید. (آیه 13 از سوره ذلت از کتاب سکوت در مقابل حق خوری، نازله در روز روشن)


با ریزش صفرویک های صفحه کلید خویش انجام وظیفه می نمایم تا شما را آگاه کنم از آنچه که آن به!

چرا کفران نعمت میکنید در حالی که در جایی تحصیل می کنید که آموزش الکترونیکی اش در آسمان هفتم ولایت ظلم قرار گرفته است و هر روز و ناروز بر آنتن های مهر و محبت ش صاعقه می خورد!


جایی که فرشتگانی بر آن گمارده شده اند، فرشتگانی چون عزرائیل اعزم که قابض جان و مال و جوانی نوجوانان و جوانان این مرز و بوم می باشد


فرشتگانی چون میکائیل که بر سر امتحان و در روزگار سخت انتخاب واحد و غیر و ذلک باران اشک و باد آه و اندوه را بر صورت و سیرت شما جاری می سازند


فرشتگانی چون دربانان بهشت که به گران قیمتی وقت ملاقات با اعزم آموزش الکترونیکی را به شما میدهند یا حتی نمی دهند      مگه الکیه با اعزم ؟


وفرشتگانی زیر دست که چون تعریف فرشتگی، از تمام معصیت های اعزم و خدای خویش معصوم هستند.


و این هستید شما بندگان گنه کار که معصیت خداوند عز و جل کرده اید و بنده ظلم و سمت و شبهه خاری و غیره و ذلک شده اید و خدای فرمود که بر بالای دست خدایان خدایی دیگر دارند و مشاهده میکنید از ریز تا به کل در این بهشت !! خدایگان یکتا !!! وجود دارند.


در این میان فرشته ای نیز وجود دارد که نامش ابلیس است، اری همان شیطان! که معصیت و عدم  اطلاعات از خدای این سرزمین که همانا ظلم و ستم بر دانشجو را نه حلال و مباه بلکه واجب کفایی گمارده است، کرده است.


در برزخ سرگردانی او را فرموده اند اگر توبه نکنی و همچنان به کار خیر و کمک به پیشرفت  در آنچه ( اصلا به توچه !!! تو چیکاره ی این بندگان ما که سرمایه ی ملی و ریالی ما هستند !!! هستی؟ و غیر و ذلک ) ادامه دهی، در صحرای قیامت که همانا، کمیته ی انظباطی ملی دوست داران همکار است! ... تو را با عدالت زور و قدرت محکوم میکنم که خفه شوی، خفه ی جهنم روندگان.


حال اینچنین است، شما در بهشتی زندگی میکنید و از شیاطینی چون نصر...دی "استغفرالله" در امان نیستید، باشد شکر نعمت کنید تا روز به روز بر عدالت ظلم و ستم و ... اینا بر شما افزوده شده و جای در بهشت فردوس که همانا خاری و ظلت و موفقیت سرافکنانه و زحمت کشانا (البته!) را دارد ، جای گیرید یا نگیرید ... چه فرقی میکنه؟ مگه نه؟پ ن: این جرقه نتیجه یک صاعقه  تخصصی و زیباست!


پ ن 2: فرشته خدایان بودن لیاقتی بس .... می خواهد !


پ ن 3: این پست در صحبت با یکی از دوستان یهویی آمد و اصلا فکر نشده روش و یییهویی بوده، فل چیچی میگن؟ .... همون!


پ ن 4: موضوعه طنزی است که تلخ است، به من چه که حقیقت گاه در نطزی تلخ بیان می شود اخه؟


پ ن 5: بنا به دلایل پیچیده که همای مستان هم اشاره کرده، در این بهشت .... خداست! خدایان زیادند و حتی فرشتگان خدای زیر دستانند!


پ ن6: برای کسانی که وبلاگ خوان حرفه ای نیستند: غلت املایی ها و رنگ ها کاملا با برنامه هستند!